כל מי שמגדל חתולים מכיר את הצמח הזה הקטניפ שבעברית נקרא נפית החתול. חשוב מאוד לדעת שלא כל החתולים רגישים ומתנהלים מהצמח באותו האופן.
בעבר החתולים היו עושים את הצרכים שלהם בטבע עוד לפני שהתגוררו איתנו בבתים אך כיום רובנו גרים בעיר במקומות יותר צפופים מפעם והמשמעות היא שהחתולים נמצאים רוב הזמן בבית מבלי לצאת בכלל או לצאת מעט מחוץ לבית.
כמו כל בעל חיים גם לחתולים יכול להיות לפעמים ריח רע מהפה, והשאלה הכי גדולה שאנחנו נצטרך לשאול את עצמנו היא איך ניתן למנוע את הריח הרע? מה גורם לריחות האלו? אילו תכשירים קיימים לטיפול הריח הרע?
בעולמנו יש המון סוגי מזונות לחתולים ומרוב המבחר העצום של המזונות עלינו לבחור את המזון הכי איכותי וטוב לחתול שלנו אבל גם אנחנו לא נרצה להוציא סכומים מטורפים על האוכל שנקנה לו כיוון שאנחנו נרצה לפנק את החתול שלנו וגם לא "להתפזר".
בכדי להבין ולפענח מה החתול שלנו רוצה, אם הוא רוצה שנלטף אותו, נתרחק ממנו, ניתן לו לאכול או סתם בא לו יחס עלינו לקרוא את שפת הגוף של החתול ולפעול לפיה. הבעות הפנים שלהם יכולות לחשוף רק חלק קטן מהמחשבות שלהם.
כבעלים של חתול אנחנו רוצים את הכי טוב בשבילו. ובנוסף לכך אנו רוצים שהאוכל שלו יהיה הכי טוב והכי מותאם עבורו. תהליך בחירת המזון לחתול הינה מבלבלת עקב מגוון הרב של המזונות אשר קיימם לחתולים, והאם חתולנו בררן? מה הכי מתאים עבורו? ומה הכי מומלץ לו?
טואול - בניית אתרים