10 הכלבים הכי חזקים

אם רציתם לדעת מי הם עשרת הכלבים הכי חזקים בעולם הגעתם למקום הנכון! אנחנו הכנו בשבילכם רשימה של 10 הכלבים הגדולים והחזקים בעולם. תכינו את הפופקורן וכוס קולה ותתחילו לקרוא ליהנות!

10.דוגו ארגנטינו


במקום העשירי הנו דוגו ארגנטינו כלב חזק וגבוה המגיע עד ל68 ס"מ!!!!! ומשקל מקסימלי של 45 ק"ג. 

מקורו של הדוגו ארגנטינו הוא מאיטליה והם שימשו בעיקר לצייד של חזירי בר. זהו כלב בעל אופי אמיץ מאוד וגוף מאוד אתלטי. 

9. אמריקן פיטבול טרייר


 לכלבים האלו יש כוח מפלצתי יש להם גוף שרירי יפה ומדהים. הפיטבול לומד מהר מאוד ויכול להיות החבר הכי טוב שלך אם תאמן אותם כראוי. הפיטבולים מגיעים למשקל נקי של 30 ק"ג מסה שריר ולגובה של 53 ס"מ. 

8. וולפהאונד אירי


וולפהאונד אירי הוא הכלב הגבוה ביותר בעולם הגובה שלו מגיע לגובה מקסימלי של 96 ס"מ ומשקל מקסימלי של 80 ק"ג. הם מאוד מהירים ומגיעים ממשפחת כלבי הרוח. הכלבים האלו כל כך חזקים שהם יכולים לצוד חזירים, סוסים או להקת זאבים. 

7. האסקי סיבירי


  כלבי האסקי הם כלבים בגדול בינוני הגובה שלהם הנו 60 ס"מ ומשקלם נע עד 30 ק"ג. לכלבים האלו יש כוח יוצא מהכלל ובדרך כלל עובדים ביחד כלהקה. הכלב האסקי הוא כלב מאוד נאמן חברותי ורגוע. אם תרצו כלב להתחרות איתם זהו הכלב המושלם.

6. רוטוויילר


 רוטוויילר הוא עוד כלב מאוד חזק וגם הוא בנוי טוב מאוד. הרוטווילרים הם כלבי שמירה, ובנוסף לכך הם גם כלבי נחייה הוא כלב מאוד נאמן חברותי ואוהב מאוד. הם שוקלים כ 60 ק"ג ומגיעים לגובה של 69 ס"מ 

5. רועה קווקזי 


 הכלבים האלו כלבי שמירה מצוינים ובמקור שמרו על הטריטוריה שלהם בהרים. הרועה הקווקזי הוא כלב חסר פחד ואם יקרה לבעלים שלו משהו הוא יקפוץ לעזרה במידי. הרועה הקווקזי יכול להגיע ל 100ק"ג ויכול להגיע לגובה של 70 ס"מ.

4. רידג'בק רודזי 


 רידג'בק רודזי הוא כלב אשר נמצא ברוסיה וידוע בכוח המפלצתי שלו. בדרך כלל משתמשים בו בכדי לחפש עקבות וצייד של בעלי חיים. הם מאוד אוהבים ואכפתיים לבעלים שלהם. משקלם של הרידג'בק רודזי מגיע ל41 ק"ג וגובהם מגיע ל69 ס"מ 

3. סן ברנרד


 סן ברנרד ידועים בכוח המטורף שלהם. בעבר היו משתמשים בכלבים אלו כלבי מסע ומשימות קשות שונות. הסן ברנד מגיע לעד למשקל של 120 ק"ג!!! ומגיע לגובה של עד 70 ס"מ. 

2. רועה טורקי 


 הרועה הטורקי כלב גדול וחזק. הם כלבים מאוד אמיצים חזקים וידידותיים עם ילדים. אך לפני שהם משחקים עם ילדים חייבים לאמן אותם טוב מאוד. הרועה הטורקי מגיע למשקל של עד 66 ק"ג ולגובה של כ86 ס"מ 

1. מסטיף טיבטי 


 הכלב הטיבטי הוא הכלב הכי חזק בעולם. ובכדי לשמור פעילות הוא צריך להוציא אנרגיות לפחות 6 שעות ביום!!! המשקל המקסימלי שהוא מגיע הוא 73 ק"ג והגובה המקסימלי שלו הוא 71 ס"מ.

טואול - בניית אתרים