מזון לחתולים בזול

בעולמנו יש המון סוגי מזונות לחתולים ומרוב המבחר העצום של המזונות עלינו לבחור את המזון הכי איכותי וטוב לחתול שלנו אבל גם אנחנו לא נרצה להוציא סכומים מטורפים על האוכל שנקנה לו כיוון שאנחנו נרצה לפנק את החתול שלנו וגם לא "להתפזר". המאמר נכתב לכל האנשים שרוצים לקבל תמורה גבוהה מאוד ביחד למחיר שהם קונים את האוכל לחתול שלהם. תמיד יהיו האנשים שירצו לקנות רק את המזון הכי יקר והכי טוב לחתול שלהם ויהיו מוכנים לשלם סכומי עתק על המזונות אך חשוב לזכור שלא תמיד מה שהכי יקר הוא הכי טוב! במאמר זה אנחנו נדבר על האיזון המושלם בין עלות סמלית לבין מזונות עם רכיבים טובים ואיכותיים מבלי להתפשר לרגע אחד וקטן על הבריאות של החתול!.


מרכיבי המזון 

כאשר אנחנו קונים אוכל לחתול שלנו עלינו להסתכל על הרכיבים של המזון היבש ורצוי שהמזון יכיל כ40% חלבון ממרכיבי המזון היבש, ככול שהמזון של החתולים מכיל כמות גבוהה של חלבונים ככה המזון יהיה יותר איכותי. בנוסף לכך עלינו להשים לב שהחלבון הוא חלבון מן החי ולא מן הצומח מכיוון שחתולים בשונה מאתנו (בני האדם) לא מעקלים מזונות המבוססים על תירס סויה או חיטה. כאשר אנחנו נרצה לבחור לחתול מזון מסוים עלינו לבדוק את הרכיבים של המזון ובמידה וראיתם שהרכיבים הם: תירס, עוף טרי , עוף מיובש. זאת אומרת כי הרכיב הראשון והכי גדול במזון הוא תירס ולאחר מכן העוף, אנחנו ממליצים לכם לא לקחת את האוכל הזה ולהחליף למזון שהרכיב הראשון שלו הוא עוף, ובנוסף לכך עליכם להשים לב שבמזון אותו הרכיב שהוא לא חלבון לא חוזר מספר פעמים בדרכים שונות כמו: תירס, תירס מקולף, גרגירי תירס. 

אסור שהם היו ראשונים במזון

 לפני שנתחיל בהסבר עלינו להבין כי הרכיבים האלו הם רכיבים זולים ורובם פחמימות פשוטות שיכולות רק להזיק לבריאות של החתול שלכם ולגרום לו להשמין ולחלות. אסור בשום אופן שהרכיבים האלו יהיו ראשונים: סויה, חיטה, תפוח אדמה, אורז לבן ותירס. 

הרכיבים שצריכים להיות ראשונים כידוע חתולים הם הציידים הכי טובים בטבע והם חייבים מזון עם המון בשר כמו עוף, הודו, ברווז, ארנב כבש או דגים. במידה והחתולים לא יקבלו את כל החלבון הדרוש להם במזון שלהם הם יהיו חלשים ויכולים לחלות המון. בנוסף לכך עלינו להשים לב שהרכיבים במזון הם בשר, בשר טרי, בשר מיובש ולא קמח בשר ועלינו להיזהר במיוחד ממוצרים שיש בהם " תוצרי לווי מהחי ". במידה ובמזון רשומים ב5 מרכיבים הראשונים רכיבים מהחי ולא פחמימות אפשר להבין שהמתכון מצוין ובריא לחתול.

שקי מזון לחתול 

כאשר אנחנו קונים שקים קטנים לחתול שלנו אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהשקים האלו יקרים יותר מהאריזות הגדולות שהן יותר חסכוניות כספית אבל במידה ונקנה שק גדול אנחנו מסתכנים שהחתול לא יאהב את המזון. ולכן אנחנו יכולים לקנות לחתול שק מזון קטן ובמידה והחתול אהב את המזון אפשר לקנות לו רק שקים גדולים שהוא יסיים אותם בעוד המון חודשים (2-4 חודשים). חשוב מאוד לזכור כי במידה ואתם תפתחו את שקי המזון האוכל עצמו עלול לאבד את הטריות שלו ולכן עדיף לסגור את האריזה ע"י ריצ'רץ' שעל גב שק המזון ובמידה ואין לו ריצ'רץ' עדיף להשתמש בפח אחסון למזון בכדי לשמור על הטריות שלו. כאשר מזמינים כמות גדולה של שקים ישנם הנחות משמעותיות מאשר קניית שק בודד וזו יכולה להיות דרך מאוד נחמד לחסוך. 

חטיפים לחתולים

 אין ספק שהחטיפים לחתול הם אינם זולים וכמו בשקי המזון כאשר אנחנו נקנה חטיף אחד או שניים העלות תהיה מאוד גבוהה אבל במידה ונקנה מספר רב של חטיפים יהיה לנו מחיר "מבצע". לדוגמא מחירי החטיפים לחתולים נעים בין 10-20 שקלים לחטיף בודד, אך במידה ונקנה כ10 חטיפים כל חטיף יעלה לנו במקום 20 שקלים כ15 שקלים, הנחה משמעותית.

טואול - בניית אתרים