מזל טוב! אימצתם גור כלבים ונוסף למשפחתכם חבר נוסף. אך עם כל הכיף שבדבר ישנם דברים שאנחנו לא ואוהבים ולא מרוצים שהגור הקטן והחמוד שלנו עושה, אחד הדברים הכי נפוץ אצל גורי הכלבים הוא נשכנות גורית.
כלבים לא יבינו אם אנחנו נדבר איתם וננסה להסביר להם שהדבר הוא אסור ולפעמים ממש מסוכן, עלינו ללמד אותם בדרכים אחרות "ענישות וחיזוקים" ובאמצעותן נוכל להסביר לכלב איך להתנהג בצורה חברתית, "מתורבת" ומותאמת לסביבת בני האדם. אז איך עושים זאת?
אם רציתם לדעת מי הם עשרת הכלבים הכי חזקים בעולם הגעתם למקום הנכון! אנחנו הכנו בשבילכם רשימה של 10 הכלבים הגדולים והחזקים בעולם. תכינו את הפופקורן וכוס קולה ותתחילו לקרוא ליהנות!
אם הכלב שלכם לא מריח טוב ואתם רוצים לגרום לו להריח טוב יותר אין ספק שהמאמר הזה יעזור לכם להבין מה הסיבות שיכולות לגרום לכלב שלכם להריח רע ואיך אפשר לשפר את המצב.
כמו שאנחנו יודעים החוש הכי טוב וחד אצל הכלבים הוא חוש הריח. כל פעם שאנחנו מתיישבים לאכול או מכינים אוכל במטבח חברינו הטוב יצוץ מאיזו פינה וירצה לקבל חתיכה מהאוכל אבל מה מותר להביא לכלב לאכול? ומה אסור להביא לכלבים לאכול? למזלכם אנחנו רשמנו לכם רשימה של מאכלים שמותר ואסור לכלב לאכול (תמונה) המאכלים שאסור להביא לכלב שלנו לאכול בשום אופן!
בכדי לתת לכלב שלך את כל הדברים שהוא צריך עליך להבין מה הוא רוצה אבל מכיוון שהכלב לא מדבר עליך לפענח את שפת הגוף של הכלב. כלבים משתמשים בשיטות שונות בכדי לתקשר אתנו בהבעות פנים, יציבות, קשקוש בזנב ואפילו בעיניים שלהם. עליכם להבין את שפת הגוף של הכלב ולעזור לו במצבים שונים ובמיוחד במצבים מול בעל חיים אחר שמהווה עליו סכנה.
אחת השאלות שהכי מעניינת את מגדלי הכלבים היא איזה אוכל אני אבחר לכלב שלי, האם הוא מספיק מזין? האם הוא איכותי? האם הוא מקבל את כל הוויטמינים שהוא צריך מהאוכל? האם האוכל מתאים לו?
בעולם כיום יש המון סוגי מזונות לכלבים ומרוב שיש מבחר כה רחב של מזונות עלינו לבחור את המזון הכי טוב לכלב שלנi
טואול - בניית אתרים